Микропроцессоры и микроконтроллеры

 
 
 
«Обучение программированию не может научить быть экспертом, также как и изучение кистей и красок не может превратить кого-либо в художника.»
Eric S. Raymond
Русский | Українська


Микропроцессоры и микроконтроллеры :: Статті

Статті


1. Роз"єми для друкованих плат

Роз"єми складаються з елемента, що встановлюється на друковану плату і відповідної частини. При проектуванні пристрою розробник вибирає, яка частина буде встановлена на плату - вилочні або розеткова, і, виходячи з особливостей конструкторської завдання, визначає відповідну частину. Частини роз"єму завдяки системі засувок утворюють дуже надійне з"єднання, в особливо відповідальних застосуваннях використовується додаткова гвинтова фіксація з"єднання.


2. Розподілена система харчування в системах промислової автоматики

3. Мікроконтролери MCF5223X для мережевих додатків

Покоління мікроконтролерів ColdFire компанії Freescale з\'явилося в 1994 році і заявило про себе як вигідне рішення для чутливого до ціни ринку вбудованих систем. Ядро микроконтроллеров ColdFire представляет собой RISC-ядро переменной длины. Ядро мікроконтролерів ColdFire є RISC-ядро змінної довжини. Команды могут быть 16-, 32-или 48-битными, что обеспечивает более высокую плотность кода по сравнению с традиционными 32- и 64-битными RISC-ядрами...


4. Технологія OLED: історія, стан, перспективи

Історія розвитку OLED-технології становить вже 30 років і бере свій початок від ненавмисного відкриття ис-следователемкомпанііEastman Kodak ефекту випромінювання світла органічною речовиною. За кілька років до свого великого відкриття Ching Tang ще не підозрював, що його чекає в майбутньому. Після закінчення в 1975 році Корнельського університету (Cornell University), де він отримав ступінь доктора філософії (PhD) у фізичній хімії, Tang підключився до компанії Eastman Kodak в якості дослідника. Перед ним було поставлено завдання придумати органічний матеріал, який перетворює світло в електричну енергію. Одного разу він виявив, що проходження електричного струму через вуглецевий компаунд, який він використовував в сонячних елементах живлення, викликає світіння компаунда. Так з\'явився органічний світловипромінювальних діод (OLED) & mdash; надтонка плівка органічного матеріалу, розміщена на поверхні скла, пов\'язана з напівпровідникової схеми, яка переносить електричні заряди і викликає цим ефект електрофосфоресценціі.


5. Робот - жук

6. Як перевірити, сповільнила чи Apple ваш iPhone

Apple визнала, що уповільнює роботу старих моделей iPhone, акумулятор яких значно розряджений, і в ситуаціях, коли телефону раптово треба багато енергії (телефон виконував завдання, що вимагають інтенсивного використання процесора), що призводило до вимикання iPhone і - відповідно до Apple - міг пошкодити його.