Микропроцессоры и микроконтроллеры

 
 
 
«Меня два раза спрашивали [члены Парламента]: «Скажите на милось, мистер Бэббидж, что случится, если вы введете в машину неверные цифры? Cможем ли мы получить правильный ответ?» Я не могу себе даже представить какая путаница в голове может привести к подобному вопросу.»
Charles Babbage
Русский | Українська


Микропроцессоры и микроконтроллеры :: Проектування процесорного блоку :: Завдання, що вирішуються при проектуванні запам'ятовуючих пристроїв

Завдання, що вирішуються при проектуванні запам'ятовуючих пристроїв

схемотехнічне проектування блоків пам'яті виконується на основі логічного та фізичного розподілу адресного простору і повинна починатися з вибору типу елементів пам'яті. Оперативна пам'ять МП-системи - так звана пам'ять даних, - фізично реалізується на мікросхемах статичних або динамічних ОЗУ, буферні області пам'яті малої ємності можуть виконуватися на ИС регістровий ОЗУ. Постійна пам'ять - пам'ять програм - фізично реалізується на ИС ПЗУ з одноразовому програмуванням (в кінцевих виробах, що поставляються користувачеві) або на ИС репрограмміруемих ПЗУ з електричним або ультрафіолетовим стирання та електричної записом (в відлагоджувальна варіантах системи)

rn

Завдання, що вирішуються при проектуванні ЗУ :

rn

1) розподіл необхідного і доступного обсягу ЗУ між ОЗУ і ПЗУ
(логічне розподіл адресного простору);

rn

2) розрахунок і проектування необхідного обсягу і розрядність блоків ОЗУ
и ПЗУ (фізична проектування блоків пам'яті);

rn

3) розробка засобів сполучення блоків пам'яті з системними шинами.
<< Предыдущая статья
«Критерії вибору мікросхем ЗУ»