Мікропроцесори та мікроконтролери

 
 
 
«Опасность не в том, что компьютер однажды начнет мыслить, как человек, а в том, что человек однажды начнет мыслить, как компьютер»
Русский | Українська

На правах реклами:Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru
Мікропроцесори та мікроконтролери :: Статті :: Мікроконтролери MCF5223X для мережевих додатків

Мікроконтролери MCF5223X для мережевих додатків

Покоління мікроконтролерів ColdFire компанії Freescale з'явилося в 1994 році і заявило про себе як вигідне рішення для чутливого до ціни ринку вбудованих систем. Ядро микроконтроллеров ColdFire представляет собой RISC-ядро переменной длины. Ядро мікроконтролерів ColdFire є RISC-ядро змінної довжини. Команды могут быть 16-, 32-или 48-битными, что обеспечивает более высокую плотность кода по сравнению с традиционными 32- и 64-битными RISC-ядрами. Команди можуть бути 16-, 32-або 48-бітними, що забезпечує більш високу щільність коду в порівнянні з традиційними 32- і 64-бітними RISC-ядрами. А більш ефективне використання внутрішньої пам'яті дозволяє обійтися без зовнішніх пристроїв пам'яті, що знижує вартість кінцевого виробу. Одним з найцікавіших сімейств мікроконтролерів ColdFire є MCF5223x. Семейство 32-битных микроконтроллеров MCF5223x поколения Сімейство 32-бітних мікроконтролерів MCF5223x покоління
Мікроконтролер поєднує в собі 10/100 Fast Ethernet Controller (FEC), Ethernet Physical Layer (EPHY) і ядро ​​Version 2 ColdFire. MCF5223x надає розробнику достатній набір периферійних пристроїв і обсяг пам'яті для побудови компактної платформи. Це скорочує час розробки, вартість кінцевого пристрою і час виходу нового пристрою на ринок.

Галузь застосування:

- Моніторинг навколишнього середовища;

- Збір даних з віддалених пристроїв;

- Медична техніка;

- Енергетичне забезпечення за допомогою Ethernet;

- Панелі доступу;

- Торгівельні автомати .

Відмінні характеристики сімейства MCF5223x:

- Продуктивність до 57 MIPS;

- 10/100 фізичний рівень Ethernet;

- Контролер CAN 2.0В;

- Модуль прискорення шифрування;

- До 73 портів введення / виводу загального призначення;

- До 3 UART;

- PC;

- SPI.

Крім того, що мікроконтролери сімейства MCF5223x містять фізичний рівень Ethernet, для них доступний безкоштовний стек TCP / IP від ​​компанії InterNiche Technologies Inc.

Мікроконтролери MCF5223x сумісні за висновками (в однотипних корпусах), що дозволяє оптимізувати систему по набору периферії, обсягом пам'яті і ціною.

Микроконтроллеры MCF5223x

Подолано 16 - мільйонний рубіж

Компанія Freescale Semiconductor оголосила про те , що нею подолано рубіж в 16 мільйонів виробів з випуску DSP - процесорів з архітектурою StarCore . Це сталося через сім років після подання ринку першого вироби даної архітектури . Світові продажі DSP значно зросли після 2000 року. 15 з 16 мільйонів виробів Freescale були продані за останні три роки .

В даний час Freescale Semiconductor займає друге місце в світі за обсягом випуску програмованих DSP .

P.S. До речі дозвольте порекомендувати вам інтернет - магазин запчастин і аксесуарів для мобільних пристроїв https://www.art-gsm.ru/При використанні будь-яких матеріалів з сайту зворотнє посилання на сайт Мікропроцесори та мікроконтролери обов'язкова.