Мікропроцесори та мікроконтролери

 
 
 
«Опасность не в том, что компьютер однажды начнет мыслить, как человек, а в том, что человек однажды начнет мыслить, как компьютер»
Русский | Українська

На правах реклами:Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru
Мікропроцесори та мікроконтролери :: Тригери :: Таблиці функціонування RS-тригерів

Таблиці функціонування RS-тригерів

При проектування цифрових пристроїв, що містять RS -тригера часто доводиться користуватися таблицею функціонування його, представленої таким чином, що зліва задані всілякі його переходи, а праворуч - значення сигналів на входах R і S , за яких ці переходи можуть мати місце.

Іноді ці таблиці називаються зворотними.

Уявімо ці таблиці:

а) для тригера з прямим ; ; б) для тригера з інверсний управлінням

управлінням

Розглянуті найпростіші RS -тригера в даний час практично не використовуються, а їх детальний розгляд обумовлено тим, що вони є основною складовою частиною більш складної схеми тригера з будь-яким наперед заданим алгоритмом функціонування. При цьому, існують тригери, що стали класичними, і вони, як правило, випускаються промисловістю у вигляді готових ІМС.

Іноді на практиці виникає необхідність у тригерах, які не випускаються у вигляді готових мікросхем. У цьому випадку є можливість спроектувати тригер з будь-яким заданим алгоритмом управління, виконавши його на типовому RS -тригері і додаткових логічних елементах.
При використанні будь-яких матеріалів з сайту зворотнє посилання на сайт Мікропроцесори та мікроконтролери обов'язкова.