Мікропроцесори та мікроконтролери

 
 
 
Константин Кушнер : «Компьютерным играм предпочитаю игру ума в компьютере»
Русский | Українська

На правах реклами:Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru
Мікропроцесори та мікроконтролери :: Енергозберігаючі системи :: 1.7.1 Плюси і мінуси теплої підлоги

1.7.1 Плюси і мінуси теплої підлоги

З моменту як словосполучення "теплі підлоги " увійшло в наш побут, пройшло вже років 15. На ринку з'явилося різне безліч систем таких статей. Система опалення підлоги нагріває повітря до висоти 2-2,5 метра. При цьому досягається найкомфортніше для людини розподіл температур. За рівнем підлоги повітря на 2-4 градуси тепліше, ніж під стелею. Слід зазначити, що більша обігрівається поверхню значніше ефективна і економічна, ніж невеликий інтенсивне джерело тепла. Дана система може вирішувати проблему, як головного, так і додаткового опалення.

На сьогоднішній день існує два види підігріву підлог: за допомогою труб з гарячою водою (метапол) і гріючих електричних кабелів. Основна перевага метапола: відсутність великих витрат - труби приварюють до системи центрального опалення або гарячої води. Інша перевага водяної обігрівальної системи: вона сумісна з усіма видами покриттів пола.

 

Плюсы и минусы теплого пола

Головний мінус - відсутня можливість регулювання температури. Може трапитися ситуація, що тиску в загальній системі не вистачить для прокачування труби. Крім того, також існує справжня небезпека завдати шкоди трубі при монтажі і за пару хвилин затопити нижніх сусідів. А якщо раптом аварія відбудеться під час експлуатації метапола (це трапляється через зношування з'єднань труб із стояком), доведеться перекривати весь стояк.

Тому фахівці рекомендують застосовувати метапол там, де є автономна система опалення, наприклад - в заміських котеджах. Систему електропідігріву можна ставити в будь-якому приміщенні і використовуватися в будь-який час, не дивлячись на факт, є опалення в квартирі чи ні. Температуру підлоги можна завжди відрегулювати за допомогою терморегулятора.
Можливість програмування рятує систему від зайвої роботи,
- Від зайвої витрати електроенергії. Пристрій захисного вимикання забезпечує безпеку в разі екстрених збоїв в мережі.
Серед мінусів даної установки фахівці виділяють:
1.Швидко нагріває підлогу, а це веде до деформації покриття підлоги.
2.Бiльші витрати електроенергії.
Систему електропідігріву можна встановлювати в будь-якому приміщенні і використовувати в будь-який час, незалежно від того, є опалювання в квартирі чи ні. Температуру підлоги можна регулювати - для цього є терморегулятор. Можливість програмування позбавляє систему від даремної роботи, а господарів - від зайвої витрати електроенергії. Крім того, пристрій захисного відключення забезпечує безпеку в разі будь-яких збоїв в мережі.

Серед мінусів такої установки фахівці виділяють те, що вона, на відміну від парового підігріву, швидко нагріває підлогу і це веде до деформації підлогового покриття.

 
При використанні будь-яких матеріалів з сайту зворотнє посилання на сайт Мікропроцесори та мікроконтролери обов'язкова.