Мікропроцесори та мікроконтролери

 
 
 
Г.Мэтьюсоу : «Верность компьютеру означает измену себе... Компьютер нужен, чтобы служить человеку. Не нужно, чтобы человек служил компьютеру»
Русский | Українська

На правах реклами:Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru
Мікропроцесори та мікроконтролери :: Енергозберігаючі системи :: Вступ

Вступ

Метою даної роботи є розробка автоматизованої енергозберігаючої системи за допомогою інтелектуального реле Zelio Logic.
У сучасних умовах, у зв'язку з збільшується легко-доступністю елементів мікроконтролерного керування, і здорожчання усіх видів енергії ефективним способом підвищення економічної вигідності малих і великих підприємств, є впровадження локальних автоматизованих енергозберігаючих систем опалення.
Революційні зміни, що відбулися за останні десятиліття в області мікроелектроніки, виробництві засобів обчислювальної техніки інформаційних технологіях, роблять можливим заміну безлічі компонентів механічного управління теплопостачанням на 1 інтелектуальне реле, що робить систему набагато простіше в управлінні, при цьому додаючи їй більше можливостей, і роблячи її більш економічно вигідною.
Існуюча широка номенклатура мікроконтролерів призначених для різноманітних сфер застосування і задовольняє самим різноманітним вимогам до параметрів локальних енергозберігаючих систем. Зусилля розробників в області мікропроцесорної техніки привели до створення інтелектуальних реле, інтегрованих модулів, які включають в своєму складі АЦП, ЦАП, шим, вбудовані мікропроцесори, LCD дисплей та інші, були створені спеціальні мови програмування.
Створення системи мікропроцесорного управління локальною енергозберігаючої системи, передбачає створення апаратно-програмних засобів, які здійснюють часткове управління системою опалювання малих та великих підприємств і установ для здійснення кількох завдань: створення різних температур на різних ділянках будівлі, здійснення автоматичного вимкнення системи в неробочий час, створення захисту системи від перенапруги.
При використанні будь-яких матеріалів з сайту зворотнє посилання на сайт Мікропроцесори та мікроконтролери обов'язкова.