Мікропроцесори та мікроконтролери

 
 
 
«Компьютерная программа делает то, что вы приказали ей сделать, а не то, что вы хотели, чтобы она сделала»
Русский | Українська

На правах реклами:Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru
Мікропроцесори та мікроконтролери :: Енергозберігаючі системи :: 1.7.7 Укладання нагрівальних петель

1.7.7 Укладання нагрівальних петель

Укладання петель проектується наступними способами: при укладанні в меандр необхідно пам'ятати про те, щоб подаючий, більш гарячий потік води, був направлений до потенційно холодним зонам, наприклад, до зовнішніх стін і т.п. При зовнішній стіні, там, де вище втрати тепла, при укладанні равликом отримуємо гарантію однакової температури в будь-якому місці гріючої поверхні. Тим самим, ця система забезпечує найвищий термічний комфорт. На представлених нижче малюнках також вказані місця кріплення нагрівальних петель.

 

Укладка петли в меандр

Укладання петлі в меандр

 

Укладка петли в улиткой

Укладання петлі равликом

 

У зв'язку з обмеженням мінімального радіусу вигину труби, спосіб укладання в меандр рекомендується виключно для відстані між трубами 300 мм. Якщо відстані між трубами будуть менше, необхідно застосувати спосіб укладання петлі равликом, оскільки в цьому випадку труба згинається тільки на кут 90 °.
Мінімальний радіус вигину труби Wirsbo-pePEX 20x2, 0 мм становить rmin = 100 мм.
Граничні зони розміщені в полях з більшою потребою тепла, наприм., При зовнішніх стінах і вікнах. Гранична зона може мати ширину максимум 1 м.

<< Попередня стаття
«1.7.6 Конструкція підлоги»
Наступна стаття >>
«2.1.1 Опис інтелектуального реле»При використанні будь-яких матеріалів з сайту зворотнє посилання на сайт Мікропроцесори та мікроконтролери обов'язкова.