Мікропроцесори та мікроконтролери

 
 
 
«Опасность не в том, что компьютер однажды начнет мыслить, как человек, а в том, что человек однажды начнет мыслить, как компьютер»
Русский | Українська

На правах реклами:Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru
Мікропроцесори та мікроконтролери :: Статті :: Розподілена система харчування в системах промислової автоматики

Розподілена система харчування в системах промислової автоматики

Електроніка для промислової автоматизації демонструє стабільні темпи зростання, про що свідчать як дані компаній-постачальників, так і активність експонентів на спеціалізованих виставках. Зокрема, за даними тайванської компанії Mean Well, в промисловій автоматиці застосовується до 40% що випускаються цією компанією джерел живлення. Кількість учасників виставки «Передові технології автоматізаціі-2005» збільшилася на 30%. Відвідувачі виставки «Сібсвязь. Сібінтернет. Сибки-пьютер. Сибір-Телерадіомовлення-2005. Електронсіб-2005 » виявили велику цікавість до засобів промислової автоматизації.

Харчування систем промислової автоматики організовується, як правило, шляхом використання розподіленої архітектури харчування (DPA). Узагальнена структурна схема DPA приведена на мал.1. На виході AC / DC перетворювача отримують постійну напругу проміжної шини харчування. Для телекомунікаційних систем це зазвичай 48В, для систем промислової автоматики це 24 або 12В. DC / DC-перетворювачі на платі (полиці) конвертують напруга проміжної шини в напруга живлення елементів на платі. Ця напруга може бути різним на різних платах в залежності від застосовуваної елементної бази та призначення функціонального блоку: 3.3, 5 або 12В.

Кстати позвольте порекомендовать вам фирму 'Интеллектуальная автоматизация', экспертов в области автоматизации фармацевтического производства.

Джерела живлення для промислової автоматики монтуються в шафах і стійках на DIN-рейку. Для зручності монтажу їх корпус має спеціальний замок-засувку.

Тайванська компанія Mean Well випускає перетворювачі серій DR, DRP, DRT широкого діапазону потужностей: 30, 45, 60, 75, 120, 240, 480, 960 Вт, що дозволяє вибрати потрібний виріб в залежності від необхідного навантаження та перспектив розвитку системи.

Джерела живлення Mean Well мають універсальний вхід, комплекс захистів від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, перегріву; обмеження пускового струму. Для зручності установки системи перетворювачі забезпечені механічної підстроюванням вихідного напруги в межах ± 10% у моделей DR-30, DR-45, DR-60 і 12-14 В, 24-28 В, 48-53 В у інших моделей. Перетворювачі призначені для роботи в промислових умовах, в діапазоні робочих температур: -10 ... + 60 ° C або -20 ... + 50 ° C в залежності від моделі. Вироби пройшли випробування на відповідність міжнародним стандартам з електробезпеки та електромагнітної сумісності.

Параметри моделей наведені в таблиці 1, зовнішній вигляд - на мал.2.

Моделі DRP потужністю 240 або 480 Вт мають вбудований коректор коефіцієнта потужності (ККП), що зменшує втрати енергії, знижує рівень гармонік в мережі і збільшує ККД.

Моделі серій DRT потужністю 240, 480 або 960 Вт мають трифазний вхід 340-550В (4 дроти). Для збільшення вихідної потужності моделі DRT-960 можна включати паралельно і напів

чать потужність близько 1900Вт. При паралельному включенні перетворювачів результуюча вихідна потужність завжди трохи менше суми потужностей включених блоків через розкиду параметрів і втрат при перерозподілі вихідних струмів.

Джерела живлення power-one для автоматики, що працює в жорстких умовах

Американська компанія Power-One випускає джерела живлення для монтажу на DIN-рейку в діапазоні потужностей від 15 до 500Вт, які відрізняються підвищеними показниками надійності і рядом додаткових властивостей, затребуваних в відповідальних додатках. Параметри окремих моделей наведені в таблиці 2, а фото моделей LOK і LWN - на мал.3.

источники питания для монтажа на DIN

источники питания для монтажа на DIN

источники питания для монтажа на DIN

источники питания для монтажа на DIN

источники питания для монтажа на DIN

<< Попередня стаття
«Роз"єми для друкованих плат»При використанні будь-яких матеріалів з сайту зворотнє посилання на сайт Мікропроцесори та мікроконтролери обов'язкова.