Мікропроцесори та мікроконтролери

 
 
 
«Человеку свойственно ошибаться, но для нечеловеческих ошибок нужен компьютер»
Русский | Українська

На правах реклами:Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru
Мікропроцесори та мікроконтролери :: Тригери :: Епрюри функціонування RS-тригера

Епрюри функціонування RS-тригера

Нехай в інтервалі часу

; ; ; ; ;

  Аналізуючи схему, не важко помітити, що в цьому випадку, можливо, будь-яке з двох станів: стан нуля Q = 0, Q = 1, або стан одиниці Q = 1, Q = 0. можна звичайно, припустити ще два уявних станів:

Досить не складного аналізу, як ми переконуємося в суперечності такого перед  положення. Нехай у вихідному стані

У момент часу t 1 R стає рівним одиниці , в результаті чого на виході першого елемента через час, рівне 1 10 сигнал стане рівним нулю. Нульовий сигнал з виходу першого елемента надходить на вхід другого елементу, оскільки сигнал S в цей час також дорівнює нулю, то це призведе до того, що через певний час, рівне,

 c Игнать на виході другого елементу стане рівним одиниці. Одиничний сигнал з виходу другого елемента надходить на вхід першого елемента, підтверджуючи нульове стан на його виході. На цьому всі перехідні процеси , пов'язані зі зміною сигналу R з нульового значення на одиничне, закінчаться. Як не важко бачити повний час перехідних процесів у цьому випадки або, по суті, час переходу тригера зі стану одиниці в стан нуля дорівнює сумі затримок в першому і в другому елементах:

<< Попередня стаття
« Синтез RS-тригера »При використанні будь-яких матеріалів з сайту зворотнє посилання на сайт Мікропроцесори та мікроконтролери обов'язкова.