Мікропроцесори та мікроконтролери

 
 
 
Г.Мэтьюсоу : «Верность компьютеру означает измену себе... Компьютер нужен, чтобы служить человеку. Не нужно, чтобы человек служил компьютеру»
Русский | Українська

На правах реклами:Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru
Мікропроцесори та мікроконтролери :: Організація керуючих автоматів :: Зазначений граф автомата МІЛІ (Частина 2)

Зазначений граф автомата МІЛІ (Частина 2)

Наступне стан аt +1, буде зазначено після операторних вершин. На виконання мікрооперацій, записаних в одній операторної вершині витрачатися один такт роботи процесора, тому наступний стан аt +1, буде відзначатися після операторної, але перед першою умовної або операторної вершинами.

Покажемо, яким чином наносяться стану для автомата МИЛІ на прикладі ДСА, представленої на малюнку 28.

Початковий стан а0 буде відзначено перед умовної вершиною х0. У цьому стані автомат не виробляє керуючих сигналів, якщо х0 = 0, тобто автомат знаходиться в режимі очікування. Однак, якщо х0 стане рівним одиниці, то автомат в стані а0 буде виробляти сигнали у0 і у1 і в наступному такті перейде в стан а1, яке зазначено на ДСА перед вершиною х1.

У стані а1 автомат при х1 = 1 буде виробляти сигнал у2 і в наступному такті перейде в стан а2. Якщо х1 буде дорівнює 0, то автомат вироблятиме керуючі сигнали у3 і у4 і в наступному такті перейде в стан а3.

Зі стану а2 автомат завжди буде переходити в стан а3 з виробленням сигналів у3 і у4.

У стані а3 при х2 = 0 і х1 = 1 автомат витратить 1 такт на вироблення сигналу у2 і перейде в стан а2. Якщо х2 = 0 і х1 = 0, то автомат витратить 1 такт на вироблення сигналів у3 і у4 і знову перейде в стан а3.

 

Малюнок 28

Крім цього зі стану а3 можливі переходи в стан а0 при:

1) х2 = 1 і х3 = 1 з виробленням у0;

2) х2 = 1 і х3 = 0 без вироблення керуючих сигналів.
При використанні будь-яких матеріалів з сайту зворотнє посилання на сайт Мікропроцесори та мікроконтролери обов'язкова.