Мікропроцесори та мікроконтролери

 
 
 
Л. Якокка : «Компьютер выдает только то, что в него ввели. Секрет успеха - не информация, но люди»
Русский | Українська

На правах реклами:Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru
Мікропроцесори та мікроконтролери :: Енергозберігаючі системи :: 1.7.6 Конструкція підлоги

1.7.6 Конструкція підлоги

У всіх типах підлог важливим є врахування втрат тепла і проніцанія звуку поряд з необхідними навантаженнями.
Стандартна ізоляція з пінопласту (сертифікована на вплив звуку) може бути піддана навантаженні 20 ÷ 36 кг/м2, тобто пінопласт PS 20 до PS 30. Решта типів ізоляції, допущені з точки зору проникності звуку, витримують навантаження до 5 кг/м2.
Водяне підлогове опалення відповідає загальним вимогам, що пред'являються до опалювальних систем для майже всіх типів будівель з сучасними конструкційними рішеннями. Проект можна пристосувати до специфічних конструктивним вимогам.
Згідно з нормою EN 1264, системи підлогового опалення поділяються на типи A, B і C в залежності від розміщення в конструкції підлоги нагрівальних петель.
У разі наливних бетонних, а також ангідритових підлог, що в даний час практикується в нових будівлях, застосовується \ "мокра \" система підлогового опалення. Це означає, що нагрівальні петлі розміщуються безпосередньо в бетоні (тип A і C).
Там, де з технічних причин, наприм., Занадто високої маси або високої конструкції підлоги (що часто зустрічається в старих будівлях) не можна застосовувати такого рішення, рекомендується застосовувати \ "сухий \" метод. У цьому випадку, нагрівальні труби розміщуються в шарі ізоляції підлоги. Це зменшує товщину шару бетону, що розсіює навантаження, тобто знижує висоту конструкції підлоги (тип B).
Слід пам'ятати, що німецька норма DIN 4725 відповідає європейській нормі EN 1264.

Сечение пола с крепл

Розріз підлоги з кріпленням труб до металевої сітки


Ізоляція перекриття з напольновим опаленням
Конструкція пропонованих шарів ізоляції відповідає вимогам норми DIN 18560, частина 2, параграф 3.3.

 

Изоляция бетон

Ізоляція бетонного перекриття з бетонною підлогою для підлогового опалення.

<< Попередня стаття
«1.7.5 Підлоги з бетонного розчину»При використанні будь-яких матеріалів з сайту зворотнє посилання на сайт Мікропроцесори та мікроконтролери обов'язкова.