Мікропроцесори та мікроконтролери

 
 
 
«Опасность не в том, что компьютер однажды начнет мыслить, как человек, а в том, что человек однажды начнет мыслить, как компьютер»
Русский | Українська

На правах реклами:Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru
Мікропроцесори та мікроконтролери :: Організація керуючих автоматів :: Вибір типу автомата і побудова зазначеної ГСА

Вибір типу автомата і побудова зазначеної ГСА

Як зазначалося раніше, керуючий автомат має внутрішні стану. У кожному такті УА переходить у новий стан і виробляє нові керуючі сигнали. Кількість станів УА звичайно і завдання даного етапу полягає у визначенні їх числа, а це дозволить визначити розрядність регістру станів (R). Наприклад, якщо число станів УА дорівнює 16, то для кодування станів достатньо 4 розряду.

Визначити число станів можна по ГСА. Для цього починаючи з вершини "begin" необхідно послідовно відзначати стану (а0, а1, а2, ...) на ДСА до вершини "end". Така ДСА буде називатися зазначеної. Характер нанесення цих станів залежить від типу автомата (милі, МУРА).

Почнемо з автомата МУРА, для якого характерним є те, що кожному станом аt відповідає свій набір керуючих сигналів уt, у якого стану відзначаються на ДСА дещо простіше ніж для автомата МИЛІ, для якої суть нанесення станів на ДСА для автомата МИЛІ випливає з структурної моделі автомата і закону його функціонування для вихідних сигналів

<< Попередня стаття
«Етапи синтезу керуючого автомата»При використанні будь-яких матеріалів з сайту зворотнє посилання на сайт Мікропроцесори та мікроконтролери обов'язкова.