Мікропроцесори та мікроконтролери

 
 
 
«Компьютер - это почти человек. Единственное серьезное различие - ему не свойственно сваливать свои ошибки на другой компьютер»
Русский | Українська

На правах реклами:Rambler's Top100 Рейтинг@Mail.ru
Мікропроцесори та мікроконтролери :: Статті :: Роз"єми для друкованих плат

Роз"єми для друкованих плат

Роз"єми складаються з елемента, що встановлюється на друковану плату і відповідної частини. При проектуванні пристрою розробник вибирає, яка частина буде встановлена на плату - вилочні або розеткова, і, виходячи з особливостей конструкторської завдання, визначає відповідну частину. Частини роз"єму завдяки системі засувок утворюють дуже надійне з"єднання, в особливо відповідальних застосуваннях використовується додаткова гвинтова фіксація з"єднання.

На правах реклами хотілося б звернути увагу читача на сайт сервісу по ремонту ноутбуків vremont.dp.ua.

Основні характеристики роз"ємів і клем Wiecon:

Простий спосіб монтажу, надійний контакт з гвинтовим, пружинним або обтискним фіксуючим елементом;

• Відсутність пайки при приєднанні провідників до гнізда забезпечує можливість швидкого, чистого, «легкого» з"єднання за максимально короткий час;

• Приєднання одножильних і багатожильних провідників перетином від 0,14 до 16мм2;

• Робоча напруга до 1000В;

• Робочий струм до 57А;

• Напруга 4000В протягом 1 секунди;

• Діапазон робочих температур від -40 до + 130 ° С;

• Від 2 до 24 полюсів з кроком 3.5 / 3.81 / 5.00 / 5.08 / 7.50 / 7.62 / 10. 00 / 10.16 мм;

• Підведення провідників до плати вертикально, горизонтально і під кутом;

• Візки частини з закритими боковинами гарантують установку відповідних частин без зміщення;

• Візки частини без бічних перегородок дозволяють встановлювати роз"єми поруч без втрати корисної площі або зміни кроку роз"єму;

• Є багатоповерхові варіанти роз"ємів і клем (до чотирьох поверхів);

• Можливість механічної кодування з"єднання у більшості типів роз"ємів;

• Можливість механічної фіксації з"єднання у більшості типів роз"ємів;

• Ясна, розбірлива маркування полюсів, нанесення особливої ​​фарбою;

• Можливість маркування самоклеящимися маркувальними шильдиками з кроком 5.0 / 5.08 мм;

• При поставці великих партій роз"ємів можливе нанесення маркування замовника;

• При поставці великих партій роз"ємів можлива поставка роз"ємів великої гами кольорів;

Матеріали:

Металеві частини:

сплави із спеціально обробленими поверхнями, що забезпечує мінімальний перехідний опір, високий ступінь захисту від корозії, стійку затискну функцію.

Затискний елемент і затискні гвинти:

нікельована латунь (Тор - версія: сталь, оцинкована і хромована). Гніздовий контакт: луджена бронза, мідь. Ізолюючий корпус:

поліамід 66/6, що володіє відмінними діелектричними, хімічними і механічними властивостями.

Частини роз"єму, що встановлюються на плату

Базова серія навантажувачів частин роз"єму представлена ​​прямими і кутовими вилками. Випускаються з числом полюсів від 2 до 16 (на замовлення можлива поставка виробів з кількістю полюсів до 24 шт.). Якщо ж цього недостатньо, то можна вдатися до вилковим частинам з відкритими боковинами - виконання без бічних стінок дозволяють встановлювати роз"єми поруч без зміни кроку і втрати корисної площі. Виконання з гвинтовими фланцями (фланці показані на малюнку елементами з подвійним штрихуванням) призначені для відповідних частин з фіксують з"єднання роз"єму гвинтами. Кроковий ряд вилочних частин: 3.5 / 3.81 / 5.0 / 5.08 / 7.5 / 7.62 мм. Все вилочні частини мають пази для установки в них штирьків, за допомогою яких здійснюється механічне кодування роз"ємного з"єднання (докладніше про це див. Нижче). Виконання з відкритими боковинами дозволять зібрати вилковим частина якої завгодно полюсності (мінімум - 2 полюси), і при цьому знизити кількість використовуваних типів вилочних частин до 2 найменувань (2-х і 3-х полюс- f * них вилок).

Разъемы для печатных платРазъемы для печатных плат

Однак горизонтальний або вертикальний підведення відповідної частини до упаяний вилці не завжди зручний, а в деяких випадках і неможливий. У такій ситуації можна застосувати вилковим частина з кутом повороту в 450 по відношенню до друкованої плати. Візки частини такого конструктиву випускаються з кроком контактів 5.0 / 5.08 мм, з числом полюсів від 2 до 16 (на замовлення - до 24 полюсів).

Разъемы для печатных платРазъемы для печатных платРазъемы для печатных платРазъемы для печатных плат

Підтримується можливість механічного кодування з"єднання.

Багатоповерхові вилочні частини дозволяють знизити загальну ширину роз"єму і тим самим підвищити щільність монтажу. Випускаються виконання для підведення відповідних частин зверху і збоку, з кроком роз"єму 5.0 і 5.08 мм при кількості полюсів на одному поверсі від 2 до 16 (на замовлення - до 24). Цей тип вилочних частин має закриті боковини.

У разі, коли необхідний роз"єм більшою полюсності, використовуються складальні вилочні частини роз"єму, які мають 2 або 3 полюса на кожному поверсі з кроком 5.0 або 5.08 мм. Ці серія навантажувачів частин цікава тим, що один поверх зрушать в глибину і, крім цього, поверхи зміщені щодо одне одного на ширину половини кроку контактів. Ця особливість робить доступними всі гвинти в приєднаних розетках навіть коли обидва поверху знаходяться в зібраному стані (якщо, звичайно, використовуються розетки з гвинтовою фіксацією дроти). У список аксесуарів цієї серії входять бічні кришки, які можуть також грати роль розділових пластини для візуального і просторового розподілу груп контактів, штирі для механічного кодування роз"ємів і монтажні елементи для додаткової механічної фіксації роз"єму на платі.

Для випадків, коли конструкція вимагає установки вилочний частини в панель, Wiecon пропонує два види вилочних частин з кроком 5.08 мм, що відрізняються способом підключення проводів (накрутка або пайка). Кількість полюсів - від 2 до 22. Підтримуються механічна фіксація (опціонально) і кодування роз"ємного з"єднання.

Але не завжди на плату потрібна установка вилочний частини. В основному це ті випадки, коли напруга відводиться від плати, і під напругою можуть виявитися контакти вилочний частини роз"єму (принцип «гарячої розетки»). У цій ситуації доцільно застосовувати розеткові частини роз"єму, призначені для установки на друковану плату. Випускаються з кроком 5.08 мм, від 2 до 24 полюсів. Підтримується можливість механічного кодування з"єднання. У список аксесуарів входять монтажні кронштейни для додаткового кріплення роз"єму до плати.
При використанні будь-яких матеріалів з сайту зворотнє посилання на сайт Мікропроцесори та мікроконтролери обов'язкова.